MÖBLER / Bord / Matbord 4856394
nr 485 6394
Matbord
20-tal, längd: 199, djup: 148, höjd: 78 björk/svart (slitage)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
5.300 kr
måndag 17 september 2007
2.800 kr
5.200 kr
3.500 kr
4.500 kr
5.100 kr